טיפ לבחירת עורך דין בתחום נזיקין

צור קשר

אודות

אנג׳לו ניסים גניש, משרד עורכי דין ונוטריון עוסק בכל תחומי המשפט האזרחי ומעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים, לרבות, דיני נזיקין, תאונות דרכים, ביטוח לאומי, עריכת כל סוגי החוזים וצוואות, הגשת תביעות כספיות ותביעות רכוש, דיני תעבורה, דיני עבודה, דיני הוצאה לפועל. אנו מציעים ללקוחותינו שירות מלא, מהיר ומקצועי ומלווים אותם בנאמנות ובנחישות לאורך כל הדרך.

טיפ לבחירת עורך דין בתחום נזיקין

*שני כללי ברזל לבחירת עורך דין בתחום הנזיקין –
תביעות נזקי גוף הן תביעות שההשלכות שלהן על חייו של הנפגע ובני משפחתו הן דרמטיות. לכן, כאשר יש בישראל לא מעט משרדי עורכי דין העוסקים בנזיקין, חשוב לדעת כיצד לבחור נכון את בעלי המקצוע שיעמדו לימינכם. להלן שני כללים חשובים בבחירת עורך דין נזיקין:
1. עיסוק רחב בדיני נזיקין במשך שנים – בבחירת משרד עורכי דין בתחום הנזיקין חשוב מאד לבחור משרד העוסק בתחום הזה במשך שנים רבות. יש לברר לגבי תיקי עבר שנוהלו על ידי המשרד ולשאול אודות תיקים בעלי אופי הדומה לתביעתכם. ניסיונו של המשרד הוא קריטי גם בדיאלוג מול הנתבעים בטרם מתחיל ההליך המשפטי, גם במשא ומתן להסכם פשרה, וגם – כמובן – בליטיגציה בכל הערכאות והטריבונלים.
2. שיתופי פעולה עם מומחים רפואיים – תביעות נזקי גוף דורשות לא רק הוכחה משפטית של חבות, אלא גם הוכחה משפטית של נזק. קרי, מהו הנזק שנגרם לנפגע כתוצאה מהאירוע ומהו הפיצוי שהוא זכאי לו בגינו. מדובר בסוגיות מורכבות שמהלכות על הקו שבין רפואה ומשפט, ונשענות תמיד על חוות דעת רפואיות. בבחירת עורכי דין בתחום הנזיקין יש לוודא כי המשרד מקיים שיתופי פעולה הדוקים ומשמעותיים עם מומחים רפואיים. מומחים שיודעים לספק חוות דעת מקצועיות ולעמוד לחקירה נגדית על חוות דעתם בבית המשפט.
משרד עורכי דין אנג'לו ניסים גניש הוא משרד עורכי דין ונוטריון המייצג נפגעי גוף בשלל תיקי נזיקים לרבות תאונות עבודה, תאונות דרכים, תאונות במרחב הציבורי, זכויות מול ביטוח לאומי, רשלנות רפואית ועוד.
Call Now Button
דילוג לתוכן