תביעת נזיקין לאחר תאונת דרכים - נזקי רכוש | כמה פיצויים מגיע לכם?

אודות

אנג׳לו ניסים גניש, משרד עורכי דין ונוטריון עוסק בכל תחומי המשפט האזרחי ומעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים, לרבות, דיני נזיקין, תאונות דרכים, ביטוח לאומי, עריכת כל סוגי החוזים וצוואות, הגשת תביעות כספיות ותביעות רכוש, דיני תעבורה, דיני עבודה, דיני הוצאה לפועל. אנו מציעים ללקוחותינו שירות מלא, מהיר ומקצועי ומלווים אותם בנאמנות ובנחישות לאורך כל הדרך.

צור קשר

תביעות רכוש, נזקים לרכב ולרכוש

החוק בישראל קובע כי במידה ונגרם לכם נזק כתוצאה מתאונת דרכים הרי שתוכלו לתבוע את חברת ביטוח החובה שלכם, או את המזיק עצמו במידה ואין לכם ביטוח חובה, בגין הנזק הגופני שנגרם לכם, תביעות אלו נקראות תביעות נזקי הגוף.

ואולם בתאונה נגרמים גם נזקים לרכוש, קרי נזקים לרכב עצמו ולכל הנלווה אליו. את נזקי הרכב ניתן לתבוע מהמזיק, כלומר חברת ביטוח צד ג' של הרכב הפוגע או את הפוגע בעצמו בהעדר ביטוח צד ג', תביעות אלו נקראות תביעות הרכוש. 

אנו במשרד עורכי דין אנג'לו ניסים גניש, בהובלתה של עו״ד מרסל גניש, מייצגים תובעים ונתבעים במגוון רחב של מקרים שעיקרם תביעות רכוש – החל מתביעות רכוש בשל תאונת דרכים כמתואר לעיל, גניבת הרכב ו/או כל נזק נלווה– וכלה בתביעות רכוש בשל הצפות, שריפות, נזקי טבע  ונזקים רבים נוספים הנגרמים על ידי צד שלישי ו/או מבוטחים על ידי הניזוק בעצמו בפוליסת ביטוח.

חברת הביטוח מסרבת לשלם? מה עושים?

לעיתים הנכם משלמים ביטוח מקיף בגין רכבכם ובעת קרות ארוע תאונה מסרבת חברת הביטוח שלכם להכיר בכיסוי הביטוחי מסיבות שונות כגון שלילת רישיון נהיגה, אי מסירת מסמכים או דיווח ועוד. לעיתים נגרם לרכושכם נזק בגין נזקי טבע ‏‏(שריפה, הצפה, נפילת עצים ועוד) והגורם האחראי כגון עיריות מסרב לשלם. משרדנו, עוסק בכל תביעות אלו ועוד, במחלקת תביעות הרכוש. 

משרדנו הינו בעל אחוזי הצלחה גבוהים ביותר בניהול תביעות רכוש מתחילת ההליך, הכולל בדיקת סיכויים/ סיכונים, הפניה לשמאי להערכת הנזק, איתור הגורמים המזיקים כגון היכן מבוטח המזיק, פרטיו זיהוי על פי מספר רישוי ועוד, הגשת תביעה וניהולה המלא בבית משפט.

משרדנו מייצג חברות מובילות במשק בתחום תביעות הרכוש ומטפל בהצלחה יתירה בכל התיקים הללו.

משרדנו ועורכי הדין המטפלים, הינם בעלי ניסיון רב שנים בניהול התיקים הללו בבית משפט תוך הכרה מקצועית של כל ההבטים בניהול התיק לרבות ייצוג בעל אחוזי הצלחה גבוהים ביותר בבית משפט.

תביעות רכוש לאחר תאונת דרכים | את מי ניתן לתבוע? 

אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים ונגרם נזק לרכב שלכם, תוכלו לתבוע כאמור את חברת הביטוח (צד ג') של הנהג הפוגע או את הנהג הפוגע בעצמו בהעדר ביטוח.

זאת במידה והחלפתם פרטים לאחר התאונה – אך במידה והנהג הפוגע כאמור אינו מבוטח או אין בידכם את פרטיו, משרדנו מאתר את הפרטים בכל הכלים העומדים לידינו.

יש לדעת כי במידה ובחרתם שלא לתבוע את הנהג הפוגע בגין נזקיכם בתאונה, ובחרתם לקבל פיצוי על ידי הפעלת פוליסת הביטוח שלכם – פעולה מסוג זה תגרור ככל הנראה גם עלייה בדמי הפרמיה בהמשך – וגם תשלום בגין השתתפות עצמית, גם נזקים אלו הם ברי תביעה כנגד הצד הפוגע.

נטייתן של חברות הביטוח להקפיץ באופן משמעותי את מחיר הפוליסה מרתיעה נהגים רבים מאוד מהפעלתה ומקבלת הפיצוי שמגיע להם.

בדיוק מהסיבה הזו, באם נגרם רכוש לרכב שלכם כתוצאה מתאונת דרכים – הרי שכדאי לכם להתייעץ תחילה עמנו – ולאחר מעבר יסודי על עובדות המקרה וחומרי הראיות בתיק נמליץ לכם במהרה כיצד לפעול.

ייצוג משפטי וליווי מקצועי של משרד עורכי דין לתאונות דרכים

מעבר לכך, חשיבותו של הייצוג המשפטי בגין תביעות רכוש לאחר תאונת הדרכים מקבלת משנה תוקף כבר מהרגע הראשון משום שמשרדנו יכול לסייע לכם לא רק במתן ייעוץ וליווי משפטי שוטף – אלא גם בעצם האיתור של הגורמים הרלוונטיים אותם יש לתבוע.

יתירה על כן, משרדנו אף מסייע לתובעים לאתר לא רק את הנתבעים הפוטנציאליים עצמם – אלא גם את העדים אשר יש בכוחם לשפוך אור על פרטי האירוע. לסיכום מרגע פנייתכם אלינו נלווה אתכם בתהליך באופן יעיל, קל ופשוט עד לקלבת הכספים.

מעטפת מקיפה של שירותים משפטיים לחברות מובילות בתחום הרכבים

נוסף על הייצוג שאנו מעניקים לתובעים פרטיים מן המניין, משרדנו אף מספק מעטפת משפטית מקיפה לשורה של חברות גדולות מאוד במשק הישראלי בתחום הרכבים – ובכלל זה חברות הסעות, חברות להשכרת רכבים, מוסכים וסוכני ביטוח.

כל זאת בין אם הם מוגדרים בתור הפוגעים (הצד הנתבע) – ובין אם בתור הנפגעים (הצד התובע).

אנו מלווים את כל החברות העובדות עמנו לכל אורך הדרך – החל מרגע קרות התאונה, דרך ניהול התיק המשפטי וכלה בביצוע הליכי גביית כספי הפיצויים.

ייעוץ משפטי חובה במקרים אלו

זאת ועוד, חלק בלתי נפרד מהעבודה היומיומית שלנו בייצוג תובעים ונתבעים בתביעות רכוש קשור באופן טבעי גם למתן הייעוץ המשפטי הנדרש בטרם הגשת התביעה – וזאת משום הצורך לבצע הערכה מקצועית מפוכחת של הסיכויים, הסיכונים והכדאיות הכלכלית הכרוכה בניהול התביעה בערכאות השיפוטיות השונות.

חשוב לזכור שגם הליך ניהול התיק המשפטי הוא לא דבר של מה בכך משום שהוא כולל בתוכו את מלאכת ההכנה הקשורה באיסוף מכלול המסמכים הרלוונטיים הנדרשים לצורך הוכחת עובדות המקרה – וכן את מלאכת חקירת הצד שכנגד ו\או העדים ו/או השמאים.

משרד עו"ד גניש אנג'לו – עושה הכל שתקבלו הכל ויותר 

בשורה התחתונה הרי שמבחינתנו,  נעשה כל שביכולתנו תוך שימוש בכל הידע והכלים שצברנו אחרי שנים רבות של ניסיון בייצוג תובעים ונתבעים בתביעות רכוש – על מנת להשיג ללקוחות שלנו את הפיצוי המקסימלי שמגיע להם ככל שמדובר בתובעים – או לחילופין להקטין את הפיצוי שישלמו הלקוחות שלנו ככל שמדובר בנתבעים.

  

Call Now Button דילוג לתוכן