פוליסת ביטוח לילדים בבית ספר ומחוצה לו

אודות

אנג׳לו ניסים גניש, משרד עורכי דין ונוטריון עוסק בכל תחומי המשפט האזרחי ומעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים, לרבות, דיני נזיקין, תאונות דרכים, ביטוח לאומי, עריכת כל סוגי החוזים וצוואות, הגשת תביעות כספיות ותביעות רכוש, דיני תעבורה, דיני עבודה, דיני הוצאה לפועל. אנו מציעים ללקוחותינו שירות מלא, מהיר ומקצועי ומלווים אותם בנאמנות ובנחישות לאורך כל הדרך.

צור קשר

מה חשוב לדעת אודות פוליסת ביטוח לילדים

הילדים חזרו השבוע לבתי הספר וזה הזמן להזכיר את פוליסת ביטוח תלמידים המכסה את ילדי ישראל בכל נזק בבית הספר ומחוצה לו. כמו כל הורה אנו מקווים שלא נצטרך לעולם לביטוח זה ואולם יש לדעת כי הביטוח מכסה גם נזקים קטנים וגם חס וחלילה נזקים משמעותיים יותר.
לא כולם יודעים שמדובר בפוליסה המבטחת את הילדים 24/7 ומבטיחה כיסוי לכל נזק גופני בכל שעות היממה והשבוע, כך שגם פציעה בגינה אחרי הצהרים או בחוג, ברת פיצוי במסגרת הפוליסה. הפוליסה אמנם בעלת סייגים ותנאים שונים אך כמו בתאונות אחרות, ההתנהלות הראשונית חשובה מאוד להמשך טיפול יעיל. משרדנו, בעל ניסיון וותק מקצועי בטיפול בתביעות אלו, מלווה את ההורים מיום האירוע ומסייע בטיפול בהשגת ובדיקת הפוליסה, מדריך ומלווה בפן הרפואי ובפנייה לחברת הביטוח ובודק תמיד אופציות נוספות לפיצוי.
אנו מאחלים ללילדי ישראל חזרה בטוחה ללימודים ולשגרה.
Call Now Button