צור קשר

תחומי התמחות

עורך דין הוצאה לפועל בת ים

פתיחת תיק בהוצאה לפועל עשויה לגרור אחריה תוצאות הרסניות מבחינה כלכלית, ולכן חשוב שיהיו בידיכם את הכלים לפתור את הבעיה שנקלעתם אליה על הצד הטוב ביותר.

במקרה שהגשתם בקשה לפשיטת רגל, חדלות פירעון או שנפתח נגדכם תיק בהוצאה לפועל, עורך דין הוצאה לפועל באזור מגוריכם יכול לסייע לכם להסיר את המגבלות שהוטלו עליכם.

הוצאה לפועל בישראל: מה חשוב לדעת

עורך דין תעבורה ותאונות דרכים בבת ים
עורך דין הוצאה לפועל - מר גניש אנג'לו ניסים

בתי המשפט בישראל הם אלו המחליטים, במרבית המקרים, אם אדם מסוים צריך להיות מוגבל מבחינה כלכלית במקרים שבהם נצברו חובות משמעותיים שלא שולמו.

ההוצאה לפועל היא זו שמבצעת הלכה למעשה את ההחלטות של בתי המשפט, לרבות חוק הוצאה לפועל, התשכ"ז 1967. המטרה של פתיחת תיק בהוצאה לפועל היא להסדיר חובות של חייבים באופן שיאפשר להם לשלם את חובם לנושים בתנאים המתאימים להם, ובכך להביא לצדק גם עם הנושים.

כדי לעשות זאת, בית המשפט מטיל סנקציות והגבלות על חייבים, כמו הגבלות על חשבון הבנק שלהם, במטרה להגביל הוצאות ולגרום לחייבים לשלם כמה שיותר מהחוב שהם צברו.

מלבד זאת, פתיחת תיק בהוצאה לפועל או חדלות פירעון גוררים אחריהם מגבלות משמעותיות נוספות, כמו:

  • הגבלת רישיון הנהיגה
  • עיכוב יציאה מהארץ
  • עיקול משכורת, ועוד.

כדי להסיר את הסנקציות הללו, חשוב להסדיר את החובות שצברתם נגדכם באמצעות תכנית תשלומים.

לייעוץ משפטי ושיחה עם עורך דין גניש

מה ניתן לעשות במקרה של פתיחת תיק בהוצאה לפועל?

אם צברתם חובות בגין אי-החזר חובות, אי-תשלום מזונות, אי-תשלום הלוואה, או סיבה אחרת, חשוב להתחיל בהקדם בהסדר החוב עם הוצל"פ כדי למנוע בעיות נוספות. עו"ד דין הוצאה לפועל יוכל לעשות זאת עבורכם ולהביא לביטול עיקולים שחלים הליכים באמצעות מספר פעולות אפשריות.

1: איחוד תיקים

איחוד תיקים בהוצאה לפועל מאפשר לאחד את החובות יחדיו ולקבוע תכנית תשלומים שבה תשלמו מדי חודש בחודשו סכום שתוכלו לעמוד בו. כדי שניתן יהיה להגיש בקשה לאיחוד תיקים, עליכם לעמוד בתנאים הבאים:

  1. מצב כלכלי ירוד – עליכם להגיש תצהיר על מצבכם הכלכלי שאינו מאפשר להסדיר חוב בתשלומים בודדים בצירוף כתב ויתור על סודיות כדי שניתן יהיה לאמת את טענתכם.

  2. שילמתם לפחות 3% מיתרת החוב בתיקים העומדים נגדכם.

  3. תשלום חודשי של אחוזי חוב – מלבד שלושת האחוזים בסעיף הקודם, תתחייבו לשלם 3% מהחוב בכל חודש, החל מהיום שבו הגשתם את הבקשה.

2.פתיחת הליך חדלות פירעון

איחוד תיקים תקף עבור אנשים שיש נגדם שניים או יותר תיקים בהוצאה לפועל, אך מכיוון שרבים אינם יכולים לעמוד בתשלומי האחוזים החודשיים, ניתן לפנות להליך חדלות פירעון.

באמצעות הגשת חדלות פירעון, תוכלו להחזיר את חובכם לפי יכולתכם הכלכלית, וניתן לעשות במקרים שבהם סכום החוב אינו עולה על 150,000 ₪.

3.תכנית תשלומים עבור כל תיק

אפשרות נוספות היא להסדיר את חובותיכם בכל תיק בנפרד באמצעות תכנית תשלומים שתאפשר לכם לשלם מדי חודש סכום שתוכלו לעמוד בו.

עורך דין הוצאה לפועל: כך תסדירו את חובכם

ביטול עיקולים שנוצרו כתוצאה מחובות ופתיחת תיקים בהוצאה לפועל אינם קלים אם אתם לא בקיאים ברזי החוק, ואינכם יודעים כיצד להתנהל מול הגופים הבירוקרטיים שאחראיים על הנושא.

החל ממילוי הטפסים ועד לגיבוש תכנית תשלומים, חשוב שתבצעו כל שלב באופן מדויק כדי שהתיק שלכם יידון כמה שיותר ועל מנת שתוכלו להתחיל ולהחזיר את חובכם.

כדי לעשות זאת, חשוב שתצטיידו בעורך דין הוצאה לפועל באזור מגוריכם, כמו עורך דין הוצאה לפועל בבת ים.

עורך דין מקצועי יוכל לבחון את התיק שלכם לעומק ולהגיש עבורכם את כל המסמכים הנדרשים להסדר חובכם.

משרד אנגל'ו-ניסים-גניש מספק מגוון שירותים משפטיים בתחום האזרחי, לרבות דיני הוצאה לפועל, עבור אנשים אשר חייבים כספים מכל סיבה שהיא.

המומחים במשרדנו הם בעלי ניסיון עשיר בתחום הוצל"פ, ואנו עובדים ללא לאות כדי לספק שירות יסודי ולהביא לרווחתם של חייבים.

אם נפתח נגדם תיק בהוצאה לפועל, אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולהביא לתוצאות מהירות ככל הניתן – עד שיוסרו העיקולים וההגבלות נגדכם.

פנו אלינו בהקדם וגלו כיצד להסדיר את חובכם באופן מיטבי מול הנושים ומול הרשויות השונות.

 

Call Now Button
דילוג לתוכן