אודות

אג׳לו ניסים גניש, משרד עורכי דין ונוטריון עוסק בכל תחומי המשפט האזרחי ומעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים, לרבות, דיני נזיקין, עריכת כל סוגי החוזים וצוואות, הגשת תביעות כספיות, דיני תעבורה, דיני עבודה, דיני משפחה, דיני הוצאה לפועל ועניינים מסוימים במשפט המינהלי.  לאור זאת, אני מציעים יתרון של שירות ברמה גבוהה ושקט תעשייתי ללקוח. אנו מציעים ללקוחותינו שירות מלא, מהיר ומקצועי ומלווים אותם בנאמנות ובנחישות לאורך כל הדרך.

צור קשר

תחומי התמחות

עורך דין ביטוח לאומי בבת ים

אם אתם מחפשים עורך דין ביטוח לאומי בבת ים אתם בדיוק במקום הנכון. משרד עורכי הדין אנגלו ניסים גניש מתמחה בטיפול בתחום של ייעוץ משפטי בכל הקשור למוסד לביטוח לאומי, ומתחייב לספק לכל לקוח ייעוץ וליווי משפטיים מקצועיים לאורך כל הדרך.

לקבלת שירותי עורך דין ביטוח לאומי בבת ים בסטנדרטים הגבוהים ביותר –
צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

מתי צריך להתייעץ / לשכור את שירותיו של עורך הדין?

אם אתם מתגוררים בבת ים או באזור, ונתקלתם בקשיים מול המוסד לביטוח לאומי אשר אינו מספק לכם שירות או קצבה שעל פי החוק הוא, לפחות לכאורה, אמור לספק, יש לכם שתי אפשרויות:

1.להגיש תביעה נגד המוסד לביטוח לאומי בעצמכם

2.להיוועץ בעורך דין אשר מתמחה בהגשת תביעות נגד המוסד.

כאשר אתם בוחרים באפשרות להגיש את התביעה בעצמכם, אתם כמובן יכולים לעשות זאת, אבל אתם מסתכנים בכך שתגישו את התביעה בלי כל המסמכים הנדרשים והתוצאה תהיה סחבת משפטית כמו ששומעים עליה הרבה מאוד פעמים.

סכנה נוספת היא שגם אם תגישו את כל המסמכים הנכונים – לא תדעו להציג נכון את העילה לתביעה, מה שיביא לדחייה שלה על ידי המערכת המשפטית.

כאשר אתם בוחרים באפשרות להיות מלווים על ידי עורך דין ביטוח לאומי בבת ים, בהנחה שאתם בוחרים עורך דין שזהו תחום עיסוקו העיקרי ואשר יש לו הרבה מאוד שנים של ניסיון בייצוג אזרחים מול המוסד לביטוח לאומי והרבה מאוד הצלחות בתביעות שכאלה, אתם מגדילים בהרבה את הסיכוי שלכם לזכות בתביעה ולקבל לפחות חלק ממה שאתם מבקשים.

באילו מקרים ספציפיים כדאי לפנות אל עורך דין ביטוח לאומי בבת ים?

ערעור על קביעת ועדה רפואית

הרבה מאוד אנשים זכאים, על פי החוק, לקבלת קצבת נכות בגין מצב רפואי שנקלעו אליו או תאונה / תאונת עבודה שעברו. על מנת לקבל אחוזי נכות, יש לעבור בדיקה של ועדה רפואית מטעם המוסד לביטוח לאומי אשר כוללת רופא מומחה, שהוא זה שקובע אם מגיעים למבוטח אחוזי נכות ואם כן כמה.

במקרים רבים הוועדה קובעת אחוזי נכות נמוכים אשר אינם עולים בקנה אחד עם מצבו הפיזי של המבוטח, או שקובעת כי הוא אינו זכאי כלל לאחוזי נכות. במקרים כאלה, כדאי מאוד לפנות אל עורך דין ביטוח לאומי בבת ים אשר בקיא בכל סעיפי החוק, ולבדוק אם כדאי להגיש ערעור על קביעת הוועדה הרפואית.

במקרים רבים ערעור שכזה מביא בסופו של דבר למצב שהמבוטח מקבל את אחוזי הנכות שמגיעים לו כמו גם פיצוי כספי חד פעמי או קצבת נכות.

זכויות עובדים

עובדים, הן שכירים והן עצמאיים, זכאים על פי החוק להרבה מאוד זכויות מהמוסד לביטוח לאומי, ביניהן דמי אבטלה, הבטחת הכנסה, תאונות עבודה, קצבת שארים ועוד.

במידה שאדם לא מקבל את הקצבאות המגיעות לו, או שלא מקבל מספיק כסף על סמך מצבו – ניתן להגיש תביעה נגד המוסד לביטוח לאומי על מנת שאותו אדם יקבל את המגיע לו.

מצבים נוספים הקשורים לשלבי החיים

המוסד לביטוח לאומי אחראי על מתן קצבאות שונות לאזרחים, על פי מצבם המשפחתי / כלכלי / תעסוקתי.

בין היתר, הוא זה האחראי על מתן צקבת ילדים, גמלת סיעוד, קצבת שאירים, תשלום עבור שירות מילואים, תשלום לנפגעי פעולות איבה ועוד. בכל מקרה שבו אדם אינו מקבל מהמוסד את הכספים המגיעים לו, קיימת אפשרות להגיש תביעה נגד המוסד, על מנת להבטיח שכל מה שמגיע לו יתקבל.

 

משרד עורכי הדין אנגלו ניסים גניש לשירותכם

משרד עורכי הדין אנגלו ניסים גניש מתמחה בתחום של הגשת תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי, בכל הסעיפים המוכרים. למשרד ניסיון רב שנים בטיפול משפטי בתביעות נגד המוסד, והצלחות רבות במגוון רחב של תיקים. צוות עורכי הדין שלנו מכיר את החוקים על בוריים, מספק לכל לקוח ייעוץ וייצוג משפטיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ועושה כל אשר ניתן על מנת להגיש תביעה שבסופו של דבר תתקבל.

אמנם, הגשת תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי יכולה להיות תהליך ארוך שיכול להימשך גם שנים, אולם כאשר אתם בידיים טובות של עורך דין ביטוח לאומי בבת ים ובכלל, אתם יכולים להיות בטוחים שנעשה הכל על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר שאפשר, תוך כמה שפחות זמן.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונית עם עורך דין ביטוח לאומי בבת ים
צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר. נשמח לעמוד לשירותכם.

Call Now Button
דילוג לתוכן