ניסוח חוזה מקרקעין לקניה או שכירות

אודות

אנג׳לו ניסים גניש, משרד עורכי דין ונוטריון עוסק בכל תחומי המשפט האזרחי ומעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים, לרבות, דיני נזיקין, תאונות דרכים, ביטוח לאומי, עריכת כל סוגי החוזים וצוואות, הגשת תביעות כספיות ותביעות רכוש, דיני תעבורה, דיני עבודה, דיני הוצאה לפועל. אנו מציעים ללקוחותינו שירות מלא, מהיר ומקצועי ומלווים אותם בנאמנות ובנחישות לאורך כל הדרך.

צור קשר

ניסוח חוזה מכר או שכירות

אין זה סוד כי במדינת ישראל הדירה היא הנכס היקר ביותר שעשוי לעמוד לרשותנו וזאת על שום מחירי הדירות המאמירים דרך קבע. בדיוק מהסיבה הזו כל חוזה מקרקעין – בין אם מדובר בחוזה שכירות, חוזה להשקעה, חוזה מכר לרכישת דירה חדשה מקבלן או חוזה מכר לרכישת דירה יד שנייה – הוא במידה מסוימת החוזה החשוב ביותר שתחתמו עליו במהלך חייכם.
 
ניסוח חוזה המקרקעין הוא מלאכת מחשבת משום שחשיבותו הקריטית הופכת אותו לכזה שבו אין מקום לטעויות ובעיקר לחוזה שבו לכל מילה יכולה להיות משמעות בהמשך הדרך. מעבר לכך, החוזה חייב להעניק מענה משפטי למכלול התרחישים האפשריים שיכולים להיות קשורים לעסקת המכר, לחוזה השכירות – או בכלל לחוזה שעיקרו העברת דירה במתנה ללא תמורה.
 
הערך המוסף של ניסוח ועריכת חוזה המקרקעין על ידי עורך דין טמון בכך שרק עורך דין מקרקעין מומחה יידע להאיר זרקור על הניואנסים החשובים ביותר בניסוח החוזה – על מנת למנוע אי-הבנות וסכסוכים משפטיים בעתיד הקרוב והרחוק כאחד. לשם המחשה, בעת ניסוח החוזה יש לשים לב בין היתר גם לסעיף הפיצויים המוסכמים בגין הפרות יסודיות – וזאת בכדי לנסות ולמנוע התדיינות משפטית ארוכת שנים במקרה של מחלוקת. משרדנו מתמחה בכל סוגי החוזים.
 
Call Now Button