מה עושים לאחר תאונת דרכים?

אודות

אנג׳לו ניסים גניש, משרד עורכי דין ונוטריון עוסק בכל תחומי המשפט האזרחי ומעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים, לרבות, דיני נזיקין, תאונות דרכים, ביטוח לאומי, עריכת כל סוגי החוזים וצוואות, הגשת תביעות כספיות ותביעות רכוש, דיני תעבורה, דיני עבודה, דיני הוצאה לפועל. אנו מציעים ללקוחותינו שירות מלא, מהיר ומקצועי ומלווים אותם בנאמנות ובנחישות לאורך כל הדרך.

צור קשר

מה עושים לאחר תאונת דרכים?

אם הייתם מעורבים בתאונה ונגרמו לרכב נזקים יש חשיבות רבה לפעולות הננקטות מיד במקום התאונה ולאחריה על מנת לקבל את מלוא הפיצוי בגין הנזקים. יש להבחין בין תאונה עצמית ופניה למבטח רכבכם לבין תאונה עם צד שלישי.
 
בתאונה עם צד שלישי יש, בין היתר, לצלם את הרכבים ולתעד את מיקומם, יש לקחת פרטים מלאים מהנהג הפוגע לרבות פרטי ביטוח צד ג׳.

בשלב השני יש להעריך את הנזק על ידי שמאי מוסמך ולפנות לצד הפוגע לפיצוי בגין הנזקים. משרדנו מלווה את הלקוחות מהרגע הראשון בעת קרות התאונה וגיבוש התיק, הפניה לשמאי וייעוץ צמוד עד לקבלת הכספים והוכחת האשמה של הצד השלישי. משרדנו גם מטפל בפניות של לקוחות אשר מתקשים לקבל פיצוי מחברת הביטוח שלהם, בתאונה עצמית או כאשר הם אחראים לתאונה.
 
חברות הביטוח לעיתים קרובות דוחות דרישות לפיצוי מסיבות שאינן מוצדקות. משרדנו בעל וותק רב שנים בטיפול בכל סוגי התביעות בגין נזקי רכוש. בכל פניה לנזקי רכוש וגוף נשמח לעמוד לשירותכם.
Call Now Button