חשוב לקבל טיפול רפואי לאחר תאונת דרכים!

אודות

אנג׳לו ניסים גניש, משרד עורכי דין ונוטריון עוסק בכל תחומי המשפט האזרחי ומעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים, לרבות, דיני נזיקין, תאונות דרכים, ביטוח לאומי, עריכת כל סוגי החוזים וצוואות, הגשת תביעות כספיות ותביעות רכוש, דיני תעבורה, דיני עבודה, דיני הוצאה לפועל. אנו מציעים ללקוחותינו שירות מלא, מהיר ומקצועי ומלווים אותם בנאמנות ובנחישות לאורך כל הדרך.

צור קשר

חשוב לקבל טיפול רפואי לאחר תאונת דרכים!

תאונות דרכים אינן נדירות במחוזותינו. לצערנו, מדי שנה נהרגים בכבישים בישראל למעלה מ-350 בני אדם, ואלפים נוספים נפצעים בדרגות כאלה ואחרות.
לאחר תאונת דרכים חשוב לקבל טיפול רפואי וכן להיוועץ עם עורך דין. שימו לב, יש לפנות לקבלת טיפול גם אם אתם לא חשים בכאב (שכן במקרים רבים התאונה גורמת לפגיעה רפואית שמורגשת לאחר זמן מה, וראו לדוגמה פגיעות מסוג צליפת שוט).
לצד הטיפול הרפואי, הייעוץ המשפטי הוא קריטי וגם אותו רצוי לקבל בהקדם. אמנם חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים מכיר בזכותכם לפיצוי ללא הוכחת אשמה, אך פעמים רבות תיקים מסוג זה מייצרים מחלוקות באשר לגובה הנזק (וכפועל יוצא מכך – גובה הפיצוי).
 
יתרה מזו, תאונות דרכים רבות מקימות חבות גם מול גורמים נוספים כמו למשל ביטוח לאומי במקרה של תאונת דרכים בדרך למשרד או בדרך מהמשרד הביתה (אשר מוגדרת כתאונת עבודה). מיותר לציין שהייעוץ המשפטי חשוב במיוחד בסיטואציות של העדר ביטוח חובה, תאונת פגע וברח וכדומה.
 
משרד עורכי דין אנג׳לו ניסים גניש, המתמחה בדיני נזיקין והנשען על ניסיון של מעל 20 שנה בתחום, מייצג מדי שנה נהגים והולכי רגל רבים בהליכים בגין תאונות דרכים. משרדנו מלווה את הנפגע ובני משפחתו עד למיצוי זכויותיהם ותוך ניהול התיק במקצועיות בלתי מתפשרת. הן ברמה המשפטית והן ברמה הרפואית.
Call Now Button