חוזים

אודות

אנג׳לו ניסים גניש, משרד עורכי דין ונוטריון עוסק בכל תחומי המשפט האזרחי ומעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים, לרבות, דיני נזיקין, תאונות דרכים, ביטוח לאומי, עריכת כל סוגי החוזים וצוואות, הגשת תביעות כספיות ותביעות רכוש, דיני תעבורה, דיני עבודה, דיני הוצאה לפועל. אנו מציעים ללקוחותינו שירות מלא, מהיר ומקצועי ומלווים אותם בנאמנות ובנחישות לאורך כל הדרך.

צור קשר

חוזים

אין זה סוד כי במדינת ישראל הדירה היא הנכס היקר ביותר שעשוי לעמוד לרשותנו וזאת על שום מחירי הדירות המאמירים דרך קבע. בדיוק מהסיבה הזו כל חוזה מקרקעין – בין אם מדובר בחוזה שכירות, חוזה להשקעה, חוזה מכר לרכישת דירה חדשה מקבלן או חוזה מכר לרכישת דירה יד שנייה – הוא במידה מסוימת החוזה החשוב ביותר שתחתמו עליו במהלך חייכם.

ניסוח חוזה המקרקעין הוא מלאכת מחשבת משום שחשיבותו הקריטית הופכת אותו לכזה שבו אין מקום לטעויות ובעיקר לחוזה שבו לכל מילה יכולה להיות משמעות בהמשך הדרך. מעבר לכך, החוזה חייב להעניק מענה משפטי למכלול התרחישים האפשריים שיכולים להיות קשורים לעסקת המכר, לחוזה השכירות – או בכלל לחוזה שעיקרו העברת דירה במתנה ללא תמורה.

מדוע כדאי להסתייע בעורך דין בעת ניסוח חוזה המקרקעין – ועוד לפני כן

הערך המוסף של ניסוח ועריכת חוזה המקרקעין על ידי עורך דין טמון בכך שרק עורך דין מקרקעין מומחה יידע להאיר זרקור על הניואנסים החשובים ביותר בניסוח החוזה – על מנת למנוע אי-הבנות וסכסוכים משפטיים בעתיד הקרוב והרחוק כאחד. לשם המחשה, בעת ניסוח החוזה יש לשים לב בין היתר גם לסעיף הפיצויים המוסכמים בגין הפרות יסודיות – וזאת בכדי לנסות ולמנוע התדיינות משפטית ארוכת שנים במקרה של מחלוקת.

יהיה זה נכון לומר כי ישנם אנשים המעדיפים לבחור בפתרון ה-"קל" ולהתבסס על חוזה מקרקעין שאותו מצאו ברשת אך מניסיון רב שנים בניסוח ועריכת חוזי מקרקעין אין לנו ספק כי מדובר בטעות שיכולה להתברר כהרסנית. הסיבה לכך היא שחוזה "שלד" מסוג זה לא לוקח בחשבון שורה ארוכה של משתנים שכשמם כן הם – משתנים – ממקרה למקרה. זאת ועוד, חשוב גם לזכור שעבודתו של עורך דין מקרקעין מומחה לא מסתכמת אך ורק בניסוח החוזה אלא גם במתן הליווי לפני שלב חתימת החוזה.

מה עושה בפועל עורך דין המתמחה בניסוח ועריכת חוזי מקרקעין

עורך דין המתמחה בניסוח חוזים יתחיל את ההליך באמצעות בדיקות בירוקרטיות ואחרות שנועדו לבדוק האם הדירה שהלקוח שלו רוצה לרכוש נמצאת תחת שעבוד או עיקול כלשהו. לחילופין, יהיה על עורך הדין גם לבדוק האם על הדירה רשומה

הערת אזהרה המעידה על סיכום מוקדם מול קונה פוטנציאלי אחר. בדיקות מהסוג הזה הינן חשובות לאין שיעור והנן הבסיס לטיפול מקצועי בחוזה הנדרש.

משרדנו הינו בעל עורכי דין מומחים העוסקים מדי יום ביומו בניסוח חוזי שכירות מקרקעין וחוזי מכר מקרקעין. לניסיון והמקצועיות בתחום זה יש חשיבות מירבית, רק עורך דין שהתנסה יום אחרי יום בניסוח חוזים יידע להזהיר אתכם מסעיפים בעיתיים שינסה להכניס הצד השני – ובה בעת להגן עליכם באמצעות הכנסת סעיפים המיטיבים עם האינטרס שלכם.

משרד עורכי דין אנג'לו ניסים גניש מתמחה בעריכת כל סוגי חוזי המקרקעין – תוך שימת דגש על אחרון הפרטים הקטנים וניסוח ההסכם באופן שיגן במידה מירבית על מכלול האינטרסים של הלקוח שלנו. משרדנו ילווה אתכם בנאמנות ובמקצועיות לאורך כל הדרך ויש לזכור כי הדרך לא תמיד פשוטה בתחום זה, משרדנו ערוך לטפל בכל סוגייה עד לסיום מוצלח של החוזה ולשביעות רצונם המוחלט של הלקוחות.

Call Now Button דילוג לתוכן